4A valik: suurepärane tulemus

Hoover esitleb uut valikut tsilinder tolmuimejatest, mis on loodud garanteerimaks suurepärane tulemus igat sorti pindade puhastamisel. Tänu Intense Silent Power System`ile on see üks vaiksemaid tolmuimejaid turul.

Kuni 50% rohkem energiakasutus efektiivne võrreldes suure võimsusega mudelitega*

*Ainult mõned mudelid

Maksimāla tīrīšanas veiktspēja uz visa veida virsmām - vairāk kā 111% izsūkšanas efektivitāte uz cietām virsmām. 

 un vairāk kā 91% uz paklājiem.

Ideāli piemērots cilvēkiem, kas cieš no alerģijām. Vidē atpakaļ re-emitētais gaiss ir vienmēr tīrs, pateicoties 99.98% filtrēšanas efektivitātei.

Super vaikne

Mõned detsibellid võivad olla erinevuseks talutava ja talumatu mürataseme vahel. Intense Silent Power Süstem on Hooveri poolt välja töötatud ja tagab vaikuse ja mugavuse puhastamisel. Ideaalne kombinatsioon optimiseeritud õhuvoolust, innovaatilised materjalid ja lisad, mis tagavad mürataseme nii madala kui 59 dBA*

 

115 dBA

 

85 dBA

 

65 dBA

 

64 dBA

Kotiga tsilinder tolmuimejad

Athos

 

Athos - perfekta kombinācija dizainu un funkcionalitāti. No putekļu savākšanas 5 litru tilpumu konteineru un rādiuss putekļsūcēju, kas ir 11 metrus, padara tīrīšanu ap ēku bez apstāšanās. Pateicoties Nano Pack ™ tehnoloģija putekļsūcējs ir neticami viegli uzglabāt. 4 brīvi rotējošo riteni maksimālu manevrētspēju un piederumi, kas tiek glabāti tieši uz ķermeņa, vienmēr ļauj jums ir viss jums ir nepieciešams jūsu rokai. Putekļsūcējs aprīkots ar otu Paklāju Optimax, paredzēts dziļu tīrīšanu paklājiem.

Telios Plus

Telios Plus ir ir ideāls visām tīrīšanas vajadzībām, pateicoties tā kompaktajam dizainam un izcilajai veiktspējai. Jo vairāk - piederumi, kas atrodas tieši uz paneļa, ir vienmēr pa rokai. Tas ir aprīkots ar Carpet Optimax birsti, kas paredzēta paklāju dziļai tīrīšanai.

Kotita tsilinder tolmuimejad

Xarion Pro

Xarion Pro, pateicoties īpašajai Hoover Airvolution™ multi-cyclonic sistēmai, ļauj jums pabeigt savus ikdienas tīrīšanas darbus ātrāk. Īpašā sadalīšanas sistēma pasargā filtru no aizsērēšanas, tādejādi nodrošinot retas apkopes un vienmēr ātru un pamatīgu tīrīšanu. Tas ir aprīkots ar Carpet Optimax birsti, kas paredzēta paklāju dziļai tīrīšanai.

Reactiv

Reactiv nodrošina augstākā līmeņa veiktspēju, pateicoties bez-maisa Cyclonic tehnoloģijai. Tas ticis izstrādāts, lai sniegtu augstu efektivitāti putekļu sadalīšanā, augstu izsūkšanas spēju un retu filtru apkopi. Reactiv ļauj Jums tīrīt jebkura veida virsmas, pat visdelikātākās, pateicoties birstei, kas integrēta rokturī. Tas ir aprīkots ar Carpet Optimax birsti, kas paredzēta paklāju dziļai tīrīšanai.